Vip Yalıtım Only Kral İzolasyon

ViP Yalıtım İzolasyon

VİP Yalıtım İzolasyon yaşam alanlarının en önemli ihtiyaçları içerisinde yer almaktadır. Isı tasarrufu elde etmek için kullanılan VİP yalıtım izolasyon ürünümüz bor madenlidir. Gelişen teknoloji ile tasarlanmış olan izolasyon ürünümüz ayrıca yanmazlık testini de geçmiştir.

Only Kral İzolasyon vip  yalıtım ailelesine bizlerde katıldık doğru zamanda doğru kararlar verdiğimizden eminiz. Sizler de katılarak evlerinizin ısı,su ve ses yalıtımı için ihtiyacı olan tüm gereksinimlerini yaptırabilirsiniz. Bütçenize uygun çatı, dam, açık teras yalıtımı ve izolasyonu için profesyonel olarak sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

MEVCUT ŞİKAYETLER

ÇATIM AKIYOR-TERASA SICAKTAN ÇIKAMIYORUZ-SICAKDAN EVDE DURAMIYORUZ-KIŞINDA SOĞUKDAN DURAMIYORUZ-YAZIN KLİMA KIŞIN DOĞALGAZ FATURASI ÇOK ÖDÜYORUZ-EVİMİZDE VE ÇATIMIZDE KÜF NEM RUTUBET OLUYOR

BU ŞİKAYETLERE BİZİMLE SON VERİN 

 

VİP Yalıtım Özellikleri Nelerdir?

Yaşadığınız evin dört mevsim de ısı değerine uygun derecede korunabilmesini sağlamak için yalıtım yaptırmanız gerekmektedir. Yaptıracağınız izolasyon yöntemleri sayesinde yapının da uzun ömürlü ve daha sağlıklı bir kullanıma sahip olmasını sağlayabilirsiniz.

VİP yalıtım izolasyon hizmetimiz sayesinde eviniz %80 oranında ısı yalıtımına sahip olacaktır. Yalıtım sadece soğuk havalarda değil sıcak havalarda da güneşin etkisini evin içerisinde hissetmenizin önüne geçecektir.

Özellikle çatı ve açık teras izolasyonu sayesinde güneşten etkilenmeyen ve ısıyı içerde hapsetmeyen yaşam alanları oluşturabilirsiniz. %100 su yalıtımı sunan izolasyon hizmetimiz sayesinde daha konforlu alanlara sahip olabilirsiniz.

Çatı İzolasyonu İçin Profesyonel Yöntem

Kış mevsiminin zorlu hava şartlarından etkilenmemek ve mümkün olduğunca ısı tasarrufu yapabilmek adına çatı ve dam izolasyonu ürünümüzü tercih edebilirsiniz. 1. Sınıf kaliteli ve izolasyon alanına devrim niteliğindeki ürünler ile sunmuş olduğumuz yalıtım hizmetimiz kar, dolu veya yağmur suyunun da sızdırmamaktadır.

Ürünlerimiz 15 kilogramlık paketlerden oluşmakla birlikte her bir paket 5’er metrekarelik alan için yeterli olacaktır. Evinizi hem soğuktan hem de nem ve rutubetten korumak için çatı yalıtım yöntemlerimizi değerlendirebilirsiniz.

Yaşadığınız evin daha sağlıklı ve kullanışlı olması için özellikle çatı ve dam yalıtımında profesyonel bir ekip ile birlikte çalışmalısınız.

Only Kral İzolasyon ürünleri olarak Türkiye’nin her yerine yalıtım hizmeti sunmaktayız. Ayrıca Kıbrıs, Arabistan ve Irak başta olmak üzere dünyanın pek çok yurtdışı ülkesinde de yalıtım ve izolasyon ürün satışlarımız devam etmektedir. İzolasyon ve yalıtım için yüksek kaliteli ürünleri bulabileceğiniz firmamızdan fiyat teklifi almak için dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Whatsapp Aç
İnşaat Teklifleri İletişim
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?