Boya Fiyatları

Boya Fiyatları

Boya Fiyatları

Ev dekorasyon ve inşaat işlerine merakımızdan dolayı bir çok boyanın kullanım ve kalite durumunu iyi biliyoruz.

Günümüzde boya fiyatlar artış gösterirken bu durum bir çok kişinin canını yakıyor.Boya fiyatlarının yüksek olması hem iş yaptıracak kişiye hem de ustaya zarar var neden mi çünkü fiyatları duyunca boya bile almıyorlar.İşte tamda bu durumu çözmek için kollarını sıvayan haydi bismiilah diyen bir firmayla tanıştık.Boyalarına ve firmasına güvendüğim piyasa değeri de uygun olan ürünleri tavsiyenize sunarız.

BOYA FİYATLARI OLARAK ÖNERECEĞİM MARKALAR

İZOKOLOR BOYA

POLİSAN -MARSHALL-FİLLİ-PERMOLİT-FAWORİ

Boya Fiyatları tercih edeceğiniz boya markası ve ürünün özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Yaşam alanlarının hepsinde kullanılan boya türleri yapının iç ve dış duvar dekorasyonunu tamamlamak için kullanılmaktadır.

Duvar boya çeşitleri binlerce farklı ürün çeşitliliğine sahiptir. İç cephe boyaları ile dış duvar cephe boyaları özellik olarak farklıdır. Yine de tüm boya çeşitlerinde en önemli kıstas kaliteli ve sağlıklı ürün olmasıdır.

Kullanım Alanlarına Göre Boya Fiyatları

Ev iç cephe boyaları en geniş renk çeşitliliğine sahip olan ürünlerdendir. Kullanım alanlarına göre boya fiyatları değişkenlik gösterir. Yüzeyi en iyi kapatma özelliğine sahip olan iç cephe boyalarında fiyatlar ürünün özelliğine ve sunmuş olduğu avantajlara göre de artabilmektedir.

Su bazlı ve silinebilir boyalar biraz daha yüksek ücretlerde karşınıza çıkabilir. Ancak kalite olarak daha düşük derecede bir iç cephe boyası aldığınızda ilerleyen dönemlerde ek sorunlar yaşayabilirsiniz.

Çatlamalar ve dökülmeler en sık yaşanılan boya sorunlardır. Bunların dışında özellikle iç cephe boyası seçiminde koku yapmayan ve sağlık ile bire bir uyumlu boyaları almalısınız. Ayrıca silinebilme özelliğine sahip olan boya çeşitleri daha işlevsel bir kullanıma sahiptir.

İçeriklerine Göre Boya Çeşitleri

● Dış etkenlere karşı üstün dayanıklılık özelliğine sahip olan su bazlı boyalar iç dekorasyonda en çok tercih edilen türler arasında yer almaktadır.

● Yine iç cepheler için plastik bazlı boyalar da hem ekonomik hem de kolay uygulama özellikleri ile tercih edilmektedir. Ayrıca plastik boya çeşitleri silinebilme özelliği ile de konforlu bir kullanım sunmaktadır.

● Daha hızlı kuruma ve üstün kapatıcılık özelliği olan bir boya çeşidi arıyorsanız ipeksi mat boya çeşitlerini tercih edebilirsiniz. Pek çok ara renk seçeneğine de sahip olan ipeksi mat boya çeşitleri de silinebilmektedir.

● Temiz ve parlak görünüm elde etmek için yağlı boyalar kullanılmaktadır. Aynı zamanda yağlı boyaların en büyük avantajı tek seferde yüzeyin kapatılmasını sağlamaktır. Yağlı boya fiyatları geniş bir fiyat skalasına da sahiptir.

● Uzun ömürlü kullanımın yanı sıra su iticilik özelliği ile evlerde sağlıklı bir kullanım sunan silikonlu boyaları inceleyebilirsiniz. Ayrıca yüzeyin durumuna göre silikonlu boyalar inceltilerek de uygulanabilmektedir.

İç Cephe Boya Fiyatları

İç cephe boya fiyatları renge, boyanın yapısal özelliklerine ve markaya göre değişir. Evlerinizi hayal ettiğiniz gibi renklendirmek için tercih edeceğiniz boyalarda kalıcılık ve işlevsel kullanım gibi özelliklere de dikkat etmelisiniz.

Ayrıca su bazlı boya çeşitleri gibi üstün özelliklere sahip ancak ekonomik fiyatlara bulabileceğiniz kaliteli boyalara da yönelebilirsiniz. Çocuk odası veya mutfak gibi alanlar için tercih edebileceğiniz boyaların kolay temizlenebilme özelliği olmasına özen göstermelisiniz.

En ucuz boya çeşitlerinin avantajları kadar dezavantajları da olabileceğini unutmamalısınız. Bunun için kullanımında sorun yaşamamak adına boya fiyatları yanı sıra ihtiyaçlarınıza yönelik boya türlerini seçmelisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
İnşaat Teklifleri İletişim
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?