Eşin Ada- Eşin Group Fırsatları

Eşin Ada- Eşin Group Fırsatları

Eşin Group – Esin Ada Kuşadası

Eşin ada için hemen iletişime geçin…

Kuşadası merkezde eşsiz güzelliği ve imkânlarıyla tamamlanmış olan projelerimiz kapılarını sizlere aralıyor. 300 dairelik site alanıyla ferah bir ortamda yaşamak artık rüya değil. Site, yaşam alanı içerisinde bulunan sosyal aktiviteleri ve ferah bir ortamı sayesinde, sakin ve güzel bir hayatı sizlerle buluşturuyor. Projede yer alan ve tamamlanmış olan 4 yüzme havuzu, aqua park, arabalarınız için otopark, çocuk oyun alanları, cafe ve mini market gibi özel imkânlar sizlerin rahat etmenize ve konforlu bir hayat yaşamanız için şekillenmiştir.

Eşin Ada Projesinde sizlere modern yaşam alanı ve imkânları sunmak bizim önceliklerimizden birisidir. Proje içerisinde tamamlanmış olan site dairelerinin konforu, modern yaşamınıza eşlik etmektedir. Dairelerimizde her ihtiyacınızı karşılayacak olan mobilyalar ve beyaz eşyalar sizleri beklemekte. Eşin Ada Projesinde sizlere modern yaşam alanı ve imkânları sunmak bizim önceliklerimizden birisidir.

Eşin Ada Kuşadası Projesinde tapu sahibi olmak isterseniz yüz yüze görüşme imkânı elinizin altındadır. Firmamız adına boş vaatlerde bulunmak bizim işimiz değildir. Sunduğumuz ve sunacağımız hizmetleri öğrenmek adına firmamız, gelin görün mantığı üzerine çalışma yürütmektedir. Sizlerin fikirleri ve düşüncelerini dinlemek bizim ayrıcalığımızdır. Siz değerli müşterilerimizin talepleri, yapılacak projelere yol haritası çıkarmaktadır. Satışı devam etmekte olan 7 projemiz daha vardır.

Eşin Group Ada Kuşadası Projesinde müşterilerimiz bizim her daim takipçimizdir. Yurt dışından dahi bizlere gösterilen ilgi ve müşteri talebi bizlerin yapmış olduğu projelere birer referanstır. Kuşadası’ndan sahip olabileceğiniz yazlık villalar gibi dairelerimize göstereceğiniz ilgi, sizleri de mülk sahibi olma yolunda fikir sahibi edecek. Emsallerinden örnek olan projeleri değerlendirip kıyaslama yaparak kararınızı rahatlıkla verebilirsiniz.

Kuşadası’nda yapım sürecine özen gösterdiğimiz satılık daireler olarak bu bölgede varlığımızı devam ettiriyoruz. Biz Eşin Group olarak, müşterilerimize diğer projelerden farkımız olması adına her türlü hizmet ve sunum ile karşınızdayız. Karar vereceğiniz her aşamada, Eşin Group olarak sonuna kadar desteğimiz, ilgimiz ve alakamızla yanınızdayız. Bizde sizlerin takdirini kazanma yolunda, çalışmalarımızı yürütmeye son hızla devam edeceğiz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
İnşaat Teklifleri İletişim
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?