Eşin Gold Kuşadası – Kuşadası Eşin Group Fırsatları

Eşin Gold Kuşadası – Kuşadası Eşin Group Fırsatları

Mayıs 8, 2021 EMLAK 0
eşin gold

Eşin Group – Eşin Gold Kuşadası

Hemen Arayın Fırsatları Kaçırmayın…

Egenin eşsiz güzelliğine sahip olan Kuşadası’nda yepyeni projelerle karşınızdayız. Kuşadası’nın en modern ve en şık projesine sahip olan Eşin Gold Kuşadası sayesinde, konut sahibi olmak artık zor değil. 190 dairelik site alanı ile siz değerli müşterilerimiz için en güzel şekilde planlanıp tasarlanmıştır. Modern ve konforlu bir hayat tarzı sunan projemizin eşsiz imkânlarına sahip olmak herkesin bir rüyasıdır.

Çalışmasını yürüttüğümüz projeler için önceliğimiz müşteri memnuniyetidir. Bunun içinde işimizi severek yapıyoruz ve zamanımızı müşteri memnuniyetine ayırarak sizlere bir adım daha yakın durmaktayız.

Site alanı içerisinde bulunan dairelerimiz birbirlerinden farklılık göstermektedir. 1+1, 2+1, 3+1 olarak planlanmış farklı birçok site dairesi, sizlere en konforlu hizmeti sunmak için beklemektedir. Site içerisinde bulunan gerek sosyal tesisler gerekse hizmet alanları geniş yer tutmaktadır.

Sosyal tesisler olarak; yüzme havuzu, cafeterya, Restoran, güneşlenme terası imkânlarıyla sizlere hizmet sunmaktadır. Ayrıca çocukların vakit geçirmeleri için çocuk oyun alanları, çocuk parkı bulunmaktadır. Site, içerisinde bulunan güvenlik hizmetiyle de dışarıdan gelecek olan tehditlere karşı ödün vermeyerek sizlere modern yaşam ile tatil imkânını bir arada sunuyor.

Eşin Group Eşin Gold Kuşadası projesi ile hem tatil hem de yatırım amaçlı düşünebilirsiniz. Yapmış olduğumuz kampanyalarımızla sizlere en özel fiyat seçenekleri sunmaktayız. Yapım aşaması tamamlanmış olan projelerimiz için bizimle her daim iletişime geçebilirsiniz. Edineceğiniz fikirler açısından yerinde gelip görmek sizler için fırsat olabilir.

Eşin Group Eşin Gold Kuşadası projesinde yatırım yapmak sizleri hiçbir zaman mağdur etmez. Firmamız yaptığı işlerde risk almak yerine, kazanç sağlamak için çalışır. Siz değerli müşterilerimizin güler yüzlü iletişimi sayesinde firmamız her geçen gün daha da ilerleme göstermektedir. Firmamız yatırım amaçlı olsun tatil amaçlı olsun sizlerin mutlu bir yaşam alanı içerisinde keyif sürmenizi ve gelecek nesillere bu imkânları sağlamanız açısından her daim yanınızdadır.

Gelin görün mantığıyla çalışmalarını yürüten firmamıza siz değerli müşterilerimizi davet ediyoruz.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Whatsapp Aç
İnşaat Teklifleri İletişim
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?