Granit Kabuk Sıva

Granit Kabuk Sıva

Ev Dekorasyonu

İnsanların iç dünyasını ve zevklerini birleştiren ev dekorasyon modelleri gün geçtikçe çeşitliliğini artırmaktadır. Tamirat tadilat işlerinin bünyesinde yer alan dekorasyon, kendince inşa edilen konutlarımızın iç ve dış duvarlarını veya iç mekanlarını süsleme sanatı olarak bilinmektedir.

YENİ NESİL Dekorasyon ürünümüz dış cephelerde iç cephelerde apartman içinde 18 metrekare yer yapar uygulama şekli alçı malası ile yapılır dış cephede mineral sıva çekmenize gerek kalmadan extra  binaya zengin bir görsellik havası verir  merdiven boşluklarında bir çok alanda kullanılır.Satış ve uygulama yapıyoruz.Ürünümüz set haalinde satılır 1 torbası 15 kilodur.ortalama 18 metrekare yer yapar.

Yaşadığımız çevre ve bulunduğumuz ortam bizim yaşam koşullarımızın birer aynasıdır. Bulunduğumuz yaşam koşulları ne kadar şık, dekoratif ve renkli olursa, yaşamamızda bir o kadar renkli ve mutlu olur. Bu yüzden evlerimizde dekorasyonun olması ve ev içinde tamirat tadilat işlerinin gerekliliğinin önemi çok büyüktür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
İnşaat Teklifleri İletişim
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?