Gergi Tavan Nedir? Gergi Tavan Modelleri Nelerdir?

Gergi Tavan Nedir? Gergi Tavan Modelleri Nelerdir?

Gergi Tavan Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Teknolojinin gelişmesiyle, gergi tavan sistemlerinde yenilikler hız kesmeden devam ediyor. Her geçen günde farklı çeşit ve modeller karşımıza çıkmaktadır. Hijyenik, steril ve yalıtım sağlayan modeller yaşam alanlarımızda ferah bir ortam oluşturuyor.

Gergi tavan yüksek teknoloji ile üretilmiş bir üründür. Yangına dayanıklı yapısıyla özel üretim olan bu dekoratif yapı, şık görüntüsüyle dikkatleri üzerine çekmektedir.

Bu sistem farklı yapısıyla ısıtılarak istenilen şekle getirilerek, çeşitli renk imkanı ve dokularıyla, alüminyum profillerine oturtularak gerilmesi tekniğidir.

Gergi tavan modelleri hem şık hem dekoratif hem de esnek bir yapıdadır. Aynı zamanda büyük oranda fiyat avantajı sağlamaktadır. Bu yüzden oldukça büyük ilgi görmektedir. Esnekliği sayesinde duvar veya tavanlarda özgü tasarımların kapısını açmaktadır.

Bu uygulama sadece görsellik açısından değil, aynı zamanda steril bir ortam oluşturarak sağlık ve hijyen tasarrufu da sağlamaktadır. Üretiminde kullanılan malzemesi tam anlamıyla çevre dostudur ve tamamen geri dönüşüm imkanına sahiptir.

 

Tavan ihtiyaçlarınız için hemen iletişime geçiniz.

Hazır kasa Gergi tavan armatür
70 cm çapında
100 cm çap
135 cm çap
90 x130 dikdörtgen

 

Gergi Tavan Modellerinin Avantajları Ve Özellikleri

 • Su ve nemden etkilenmez.
 • Bakım ve boya gerektirmez.
 • Kolay temizlenebilir.
 • Üzerine resim veya baskı yapılabilir.
 • Zaman içerisinde renginde herhangi bir solma yaşanmaz.
 • Sağlam bir üründür. Çatlama veya ayrılma olayları görülmez.
 • Aydınlatma ve dekoratif amaçlı kullanım imkanı sağlar.
 • İstenildiği zaman sökülüp monte edilme imkanı vardır.
 • Yapısı nedeniyle esnek bir üründür.
 • Yangına karşı dayanıklıdır.
 • kısa sürede kolayca montajı yapılır.
 • Her forma girebilen yapısı sayesinde istenilen tarzda tasarlanabilir, her türlü görsellik üzerine bastırılabilir.

 

tavan modelleri

 

tavan modelleri

tavan modelleri

tavan modelleri

gergi tavan

 

Gergi Tavan Modelleri

Doğa Desenli Seçeneği

En çok tercih edilen seçenekler arasında doğa desenli gergi tavan modeli yer almaktadır. Doğa motiflerinin müthiş işlemesiyle evin içerisinde ferahlatıcı ve aydınlatıcı bir ambiyans oluşturur. İş yerleri içinde uygun olan bu çeşit herkesin tercihidir.

 

 

Motifli Gergi Tavan Seçeneği

Klasik ve dekoratif bir çeşit olarak karşımıza çıkan bu model, sıkça tercih edilen, özel motif yaptırabilme imkanını sunan bir gergi tavan ürünüdür. Motifli seçenek sayesinde evinizin dekorasyon gücünü artırır, şık görüntüsüyle dekorasyonu tamamlayabilirsiniz.

Evinize en uygun tasarımı belirleyerek istediğiniz motifte karar kılabilirsiniz. Eşya düzeninize göre geometrik şekiller ve düz renklerle harikulade tasarımlar evinizi renklendirebilir.

Modern Gergi Tavan Seçeneği

Renkli ve canlı uygulamalar her dekorasyonda göz alıcı olduğu gibi gergi tavan modelleri arasında da en çok tercih edilen çeşittir. Ortama canlılık katan bu model özellikle alışveriş merkezleri, holdingler ve kreş gibi yerlerde daha çok rağbet görmektedir. Bu model kullanıldığı ortamda seçkin yapısı ve renkleriyle ortama canlılık katmaktadır.

3D Gergi Tavan Seçeneği

Yaşam alanınızda şık ve dekoratif duran üç boyutlu görsellerin olması, çeşitli renklerde yapının varlığı herkes açısından tercih edilebilir. Birçok farklı çeşidiyle üç boyutlu modelleri her ortama uyum sağlamaktadır. İstenilen seçenekte ve renklendirmede hayatımıza canlılık katan bu çalışma gergi tavan modelleri arasındaki seçkin bir üründür.

Koridor Seçeneği

Dar ve uzun koridorların vazgeçilmesi, aydınlatma ile birlikte parlak motif tasarımlarının yer almasıdır. Kendi isteğinize göre tercih yapacağınız ürünlerde mümkündür.

Geniş ve uzun koridorlarda koyu renkler, aydınlatma sistemiyle birleşince şahane görüntüsü göz kamaştırmaktadır. Her türlü görsel ve renk çeşidine uyum sağlayan koridorlarımız etrafa şık görüntüsüyle parlaklık saçmaktadır.

Salon  Seçeneği

Salon denilince akla ilk gelen ferah bir ortamın, iç açıcı ahenkte olması isteğidir. Oturma grupları ve televizyon ünitesiyle uyumlu tasarımlar herkesin hayalidir. Özellikle altın rengi motifler gibi yapılar her ortama uyum sağlamaktadır.

Ağaç altında oturuyormuş ambiyansına sahip veya okyanus ve dalgalar işliğinde manzara seyretmek gibi uygulanan gergi tavan modelleri son derece şık seçenekler arasındadır.

Gece Manzaralı Yıldızlı  Seçeneği

Özellikle yatak odası adına en ideal tasarım olan gece manzaralı gergi tavan modelleri, en çok tercih edilen çeşitler arasındadır. Doğru kalitede, yeterli ışık sisteminde ve kaliteli görsel aracılığı ile şık bir gece manzarasına sahip bir ortam yaşayabilirsiniz. Rahat ve huzurlu bir ortamda uymak için tercih edilen bu model, gayet şık ve dekoratif bir üründür.

Transparan  Seçeneği

Alt kısmında bulunan led ışık sayesinde bulunduğunuz ortamı eşit miktarda aydınlatma özelliğine sahip bir modeldir. Led ışığı kişinin gözlerini yormayan bir yapıdadır. Desenli ve sade içerikli birçok çeşidi bulunmaktadır. Mekan ve içerisinin dekorasyonuyla uyumlu olarak uygulanması ortamın havasını değiştirir. Işık geçirgenliği sayesinde bulunduğu ortamın, homojen bir aydınlığa ulaşmasını sağlamaktadır.

Lake Dokulu Seçeneği

Odanın içerisindeki eşyaların görüntüsünü tavana yansıtan lake tasarımlı model

, çokça tercih edilen ürünler arasındadır. İlgi çekici bir ortam yaratan bu model, zengin ve şık görüntü oluşturur. İstenilen renk ve seçenek imkanı sunan bu model herkesin tercihidir. Aydınlık bir ortam arayışında olanlar için ideal bir tasarım ürünüdür.

Dijital Baskı Seçeneği

Zengin ve zarif görünüme sahip dijital baskılı gergi tavanlar UV baskı tekniği ile üretilmektedir. Böylelikle uzun yıllarca kullanılan bu modelde renk solma gibi sorun yaşanmaz. Uygulanan boyanın çıkmaması da bir avantaj niteliğindedir. Firmaların önerecekleri desenlerin yanı sıra bireylerinde seçeceği görsellerin kullanılması mümkündür. Ortama ferah ve aydınlatıcı bir ürünün seçimi en doğru karar olacaktır.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
İnşaat Teklifleri İletişim
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?