Çatı Teras İzolasyon Malzemesi

Çatı Teras İzolasyon Malzemesi

Yalıtım İzolasyon yaşam alanlarının en önemli ihtiyaçları içerisinde yer almaktadır. Isı tasarrufu elde etmek için kullanılan  yalıtım izolasyon ürünümüz bor madenlidir. Gelişen teknoloji ile tasarlanmış olan izolasyon ürünümüz ayrıca yanmazlık testini de geçmiştir.

MEVCUT ŞİKAYETLERİNİZ

Çatım akıyor,terasıma sıcakdan çıkamıyorum,yazın çok sıcak kışın çok soğuk oluyor,yazın klima kışın doğalgaz faturam çok geliyor,nem küf rutubet oluyor….gibi şikayetlere son verelim

BİZİ TERCİH ETME SEBEPLERİNİZ %100 su  %80 ısı yalıtımı  50 derecelik sıcaklığı geçirmeyen izolasyon ürünü

 Çatı Yalıtım izolasyon

Evlerinizin ısı,su  yalıtımı için ihtiyacı olan tüm gereksinimlerini yaptırabilirsiniz. Bütçenize uygun çatı, dam, açık teras yalıtımı ve izolasyonu için profesyonel olarak sunduğumuz hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

AVANTAJLAR

Çatı yalıtımında kullandığımız bor madenli yalıtım aslında her evin ihtiyacı.Evimizin çatısından gelen sıcaklık kışın gelen soğuk hava ile birlikte bunların yazın klima masrafı kışın doğalgaz faturası için fazladan ödediğiniz paranın yarısı cebinizde kalır.

Çatı yalıtım izolasyon malzemesi bir torbası  15 kilodur 5 metrekare yer yapar. Set olarak satılır.

1 metrekareye 1 buçuk kilo ağırlık düşer.

Yazın daha ferah ortamlar evinize yansıyan güneş enerjisi artık olmaz sıcaklık endişesi olmadan çatıya rahatlıkla çıkarsını

50 DERECELİK GÜNEŞİN SICAKLIĞINI 0 DERECEYE İNDİRİR

Yağmur kar suyunu sızdırmaz

%100 su geçirmez.

Kışın soğuk havayı geçirmez %80 ısı yalıtımı sağlar.

Yanmaz özelliği vardır.

Cebinize katkısı olur fazladan fatura ödemezsiniz.

Nem-rutubet ve küf  sıkıntısına son verir

Yaşadığınız evin dört mevsim de ısı değerine uygun derecede korunabilmesini sağlamak için yalıtım yaptırmanız gerekmektedir. Yaptıracağınız izolasyon yöntemleri sayesinde yapının da uzun ömürlü ve daha sağlıklı bir kullanıma sahip olmasını sağlayabilirsiniz.
Çatı yalıtım izolasyon hizmetimiz sayesinde eviniz %80 oranında ısı yalıtımına sahip olacaktır. Yalıtım sadece soğuk havalarda değil sıcak havalarda da güneşin etkisini evin içerisinde hissetmenizin önüne geçecektir.
Özellikle çatı ve açık teras izolasyonu sayesinde güneşten etkilenmeyen ve ısıyı içerde hapsetmeyen yaşam alanları oluşturabilirsiniz. %100 su yalıtımı sunan izolasyon hizmetimiz sayesinde daha konforlu alanlara sahip olabilirsiniz.
Çatı İzolasyonu İçin Profesyonel Yöntem

Kış mevsiminin zorlu hava şartlarından etkilenmemek ve mümkün olduğunca ısı tasarrufu yapabilmek adına çatı ve dam izolasyonu ürünümüzü tercih edebilirsiniz. 1. Sınıf kaliteli ve izolasyon alanına devrim niteliğindeki ürünler ile sunmuş olduğumuz yalıtım hizmetimiz kar, dolu veya yağmur suyunun da sızdırmamaktadır.
Ürünlerimiz 15 kilogramlık paketlerden oluşmakla birlikte her bir paket 5’er metrekarelik alan için yeterli olacaktır. Evinizi hem soğuktan hem de nem ve rutubetten korumak için çatı yalıtım yöntemlerimizi değerlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Whatsapp Aç
İnşaat Teklifleri İletişim
Merhaba Size Nasıl Yardımcı Olabilirim?